Švara ir higiena

AB „Kauno Grūdai“ pradėjo naują veiklą – švaros ir higienos prekių prekybos ir konsultavimo. Kompanija prekiauja cheminėmis priemonėmis, skirtomis profesionaliam naudojimui bei kasdieniam buitinių patalpų valymui:

  • Plovimo dezinfekavimo priemonės
  • Sanitarijos programos sudarymas ir naudojimosi instrukcijos
  • Rankų dezinfekcijos ir priežiūros priemonės (muilai, dozatoriai, popierius, priemonės buitinėms patalpoms valyti)
  • Mobilių ir stacionarių chemijos stotelių įrengimas
  • Asmeninės apsaugos priemonės

 

 AB „Kauno Grūdai“ darbuotojai ne tik aptarnauja ir konsultuoja savo klientus, tačiau apmokys kolektyvą dirbti su dozavimo sistemomis, taip pat instruktuos, kaip reikia saugiai dirbti ir laikytis visų higienos reikalavimų.

Mokymų kryptys:

  • Darbas su švaros ir higienos technologijomis ir dozavimo sistemomis.
  • Priemonių efektyvumo analizė ir išlaidų kontrolė.

 

 

AB „Kauno Grūdai“ yra vienintelis kompanijos „Goodpoint Chemicals“ atstovas Lietuvoje. „Goodpoint Chemicals“ gamina specialias dezinfekcijos priemonių serijas, skirtas medicinos ir veterinarinės medicinos įstaigoms, maisto pramonės ir gyvulininkystės įmonėms. 

 

Goodpoint Chemicals“ sukūrė specialias dezinfekcijos priemonių serijas medicinos ir veterinarinės medicinos įstaigoms, maisto pramonės ir gyvulininkystės įmonėms, kuriose didelis dėmesys skiriamas naudojimo patogumui, sąnaudų efektyvumui ir aplinkos tvarumui, nes visa tai tarnauja palaikant gerą žmonių sveikatą ir saugant mus supančią aplinką. Įmonė visa tai laiko vienu iš savo konkurencinių pranašumų. „Goodpoint Chemicals“ suteiktas ISO 9001 kokybės vadybos sistemos ir ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatai. 

Be to, pagal medicinos prietaisų direktyvą 93/42 EEB medicinos prietaisams suteiktas CE ženklas, kuris užtikrina, kad medicinos prietaisų projektavimo ir gamybos procese atsižvelgiama į visus esminius direktyvų reikalavimus.

AB „Kauno Grūdai“ taip pat yra vienintelis kompanijos SaneChem (Lenkija) atstovas Lietuvoje.


Mūsų specialistai savo srities profesionalai, norėdami gauti daugiau informacijos, konkrečių patarimų ar pasiūlymų, susisiekite su jais.