Socialinė atsakomybė

Košės diena Telšiuose – kulinariniai šedevrai, diskusijos ir linksmos asmenukės

„Jie tokie išdykę dažniausiai būna, kai atvyksta svečiai!“ – su šypsenomis veiduose atvykusius svečius pasitiko maltiečių vaikų dienos centro Telšiuose auklėtojos. Ir iš tiesų – vaikai noriai bendrauja, pasakoja, ką veikia per dienas ir kaip leidžia laiką po pamokų. O kartas nuo karto juos vis aplankantys svečiai taip pat praskaidrina jų kasdienybę.

Maltiečių Vilniaus vaikų dienos centro auklėtiniai kartu su svečiais ruošėsi Velykoms

Prieš vieną gražiausių pavasario švenčių Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) Vilniaus vaikų dienos centro auklėtiniai atostogas leido turiningai - margino netradicinius margučius-sausainius bei susipažino su sveikos mitybos pagrindais.  Antradienio popietę vaikų dienos centrą aplankė svečiai - LR žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, AB „Kauno Grūdai“ generalinis direktorius,  „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys bei virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas. 

Prieš Užgavėnes – blynų kepimo ir dekoravimo pamokos mažiesiems

Liekant vis mažiau laiko iki žiemos išvarymo šventės – Užgavėnių – Maltos ordino pagalbos tarnybos Marijampolės vaikų dienos centre gardžiai kvepėjo blynais. Jau tapo gražia tradicija, kuomet artėjant įvairioms metų šventėms AB „Kauno Grūdai“ atstovės aplanko maltiečių vaikų dienos centrus ir kuria kulinarinius šedevrus. Skirtingoms šventėms – skirtingi patiekalai, tačiau naudojant „Kauno Grūdų“ miltinius mišinius maisto gaminimas tampa nesudėtingu procesu, kurio metu galima ir pajuokauti, ir pabendrauti.

Kaune – didžiausia Baltijos šalyse gulbių lesykla. Ką reikia žinoti, prieš keliaujant jų aplankyti?

Kauniečiai, itin pamėgę pasivaikščiojimą upių pakrantėmis, dažnai užsuka ir į Žemuose Šančiuose esančią didžiausią Baltijos šalyse gulbių lesyklą. Žmonės atvyksta ne tik pasižiūrėti, bet ir palesinti likusių žiemoti paukščių. Tačiau lesinti vien tik kepinių trupiniais gali būti pavojinga. Todėl itin džiugu, kai prie paukščių lesinimo prisideda ir Lietuvos įmonės, kurių dėka galima gulbėms atnešti ir subalsuoto lesalo.

Maltiečių vaikų dienos centre – sausainiais kvepiantis pasiruošimas Kalėdoms

Gražiausių metų švenčių proga rinkdami dovanas artimiesiems žmonės neretai pamiršta apie bendravimo teikiamą džiaugsmą. Maltiečių vaikų dienos centre Kaune vaikai pirmiausia yra mokomi draugiškumo, dalinimosi viskuo, ką turi, ir nuoširdaus bendravimo. Todėl, prieš šventes sulaukę svečių, pasiūliusių pasipuošti kalėdine nuotaika ir kartu iškepti dešimtis imbierinių sausainių, nedvejodami juos priėmė.

  • 1
  • 2