Ekoplon.jpg

MAXIMUS 20+20+20

Subalansuotos, didelės maistinių medžiagų koncentracijos trąšos, skirtos plačiam augalų spektrui. Stimuliuoja augalų augimą, taip pat naudojamos ypatingais atvejais, kai augalas negali įsisavinti maisto medžiagų iš dirvos.

Daugiau informacijos
Ekoplon.jpg

MAXIMUS extra N

Kompleksinės trąšos su padidintu azoto kiekiu. Skirtos tręšti javus, rapsus, runkelius, bulves, kitas daržoves, vaismedžius ir vaiskrūmius. Idealiai pašalina augalų azoto trūkumą ir stimuliuoja jų intensyvų augimą.

Daugiau informacijos
Ekoplon.jpg

MAXIMUS extra P (12+50+6)

Kompleksinės trąšos su padidintu fosforo kiekiu. Stimuliuoja šaknų sistemos vystymąsi ir augalų krūmijimąsi. Ypač efektyvios esant žemai temperatūrai, kai augalai sunkiai įsisavina fosforą iš dirvos.

Daugiau informacijos
Ekoplon.jpg

MAXIMUS extra K (14+8+32)

Kompleksinės trąšos su padidintu kalio kiekiu. Ypatingai efektyvios runkeliams, bulvėms, pomidorams, braškėms ir sodo augalams. Padidina augalų atsparumą sausroms ir šalnoms. Didina cukraus kiekį augaluose, prailgina vaisių laikymo sandėliuose laiką, vaisiams suteikia vaiskią spalvą.

Daugiau informacijos
Ekoplon.jpg

MAXIMUS extra Mg (15+5+5) + 12 Mg + 23 S

Kompleksinės trąšos NPK su padidintu magnio ir sieros kiekiu. Nuostabus magnio ir sieros gaminys, lengvai ir greitai įsisavinamas javų, kukurūzų, bulvių, runkelių, rapsų ir kt. Stimuliuoja fotosintezę, pagerina azoto įsisavinimą, padidina lyginamąjį (tūkstančio sėklų) svorį, krakmolingumą, taip pat greitai ir efektyviai pašalina maisto medžiagų trūkumą. Gera pagrindinio tręšimo priemonė, esant didžiausiam magnio ir sieros poreikiui.

Daugiau informacijos
  • 1
  • 2