Ekolist Standart.jpg

Ekolist Standart

Universalios kompleksinės trąšos, kurių sudėtyje aukštas mikroelementų kiekis, skirtas visų augalų tręšimui per lapus. Optimalios sudedamųjų elementų proporcijos su chelatinio komplekso priedu – chelacid, užtikrina aukštą trąšų efektyvumą ir didina augalų atsparumo savybes.

Daugiau informacijos
EKOLIST MIKRO U, J, RR, K, B, A, T .jpg

EKOLIST MIKRO U, J, RR, K, B, A, T

Aukštos koncentracijos magnio-mikroelementų trąšos su padidintu sieros kiekiu, skirtos intensyviai auginamoms kultūroms, kurios yra gausiai tręšiamos biriomis trąšomis (javai, rapsai, cukriniai runkeliai, kukurūzai, bulvės bei ankštiniai augalai ir tabakas). Mikroelementai chelatinio komplekso pavidalu – chelacid stimuliuoja augalų augimą ir didina jų atsparumą, pagerina derliaus kiekį ir kokybę (sėklų svorį, baltymų, cukrų ir vitaminų kiekį).

Daugiau informacijos
Ekoplon.jpg

EKOLIST Kalcinis

Į dirvą ir per lapus veikiančios trąšos; bechloris kalcio su azolu, magniu ir chelatuotu mikroelementų kompleksu koncentratas. Naudojamas kaip pagrindinis kalcio šaltinis sodo ir daržo augalų tręšime. Grūdinėms kultūroms užtikrina reikalingą kalcio kiekį rūgščiose ir šviežiai kalkintose dirvose.

Daugiau informacijos
Ekoplon.jpg

EKOLIST PK-1

Fosforo-kalio koncentratas, būtinas esant negausiam dirvos tręšimui stresiniais laikotarpiais (šalčiai, sausros, aukštas dirvos rūgštingumas), kuriuose yra mažas maisto medžiagų pasisavinimas iš grunto. Šis koncentratas naudojamas rudenį, padidina žiemkenčių atsparumą iššąlimui.

Daugiau informacijos
EKOLIST P fosforas .jpg

EKOLIST P fosforas

Koncentruotos fosforo trąšos su azotu ir mikroelementais, skirtos tręšti kukurūzams, ankštiniams augalams, javams, bulvėms, daržovėms ir kitiems žemės ūkio bei sodo augalams. Neleidžia atsirasti fosforo, boro bei cinko trūkumui, šalina jų trūkumo simptomus (lapų violetinė spalva, silpnai išvystyta šaknų sistema ir kt.).

Daugiau informacijos