shutterstock_93624994.jpg

Visavertis pašaras triušiams „KG Nature“

Gaminant „KG Nature“ produkciją didelis dėmesys kreipiamas į visų sudėtyje esančių žaliavų kokybę ir skonio savybes. Žaliavos parenkamos atsižvelgiant į triušių virškinamojo trakto ypatumus. Norint užtikrinti maksimalų triušių augimą, gerą jų sveikatingumą ir efektyvų pašarų naudojimą, šiems pašarams gaminti reikalingi javai perkami tik iš tų ūkininkų, kurių javų auginimą kontroliuoja AB „Kauno Grūdai“  specialistai. Įmonės naudojamų grūdų kokybė yra išskirtinė, turinti gerą maistinę vertę.

Daugiau informacijos
shutterstock_26208133.jpg

Visavertis lesalas vištoms dedeklėms „KG Nature“

Kiaušinių maistinę vertę lemia vištų veislė, jų sveikatingumas ir lesalų kokybė. Tam, kad vištų augintojai galėtų užtikrinti išskirtinę kiaušinių kokybę, AB „Kauno Grūdai“ gamina vištoms skirtus visaverčius lesalus „KG Nature“.

Daugiau informacijos
web.jpg

Visavertis lesalas viščiukams broileriams „KG Nature“

„AB „Kauno Grūdai“ sukūrė visiškai naujus „KG Nature“ lesalus viščiukams broileriams be GMO. Lesalai yra aukštos kokybės, maistingi ir biologiškai vertingi. Šie lesalai yra praturinti didesnėmis vitamino E ir organinio bei neorganinio seleno priedais. Taigi šie priedai užtikrina ne tik didelį paukščių produktyvumą, bet ir pagerina paukštienos kokybę.

Daugiau informacijos