Proteus 110 OD.jpg

Proteus OD

Kontaktinio ir sisteminio veikimo insekticidas, skirtas naikinti kenkėjams žieminiuose ir vasariniuose kviečiuose, žieminiuose ir vasariniuose miežiuose, žieminiuose ir vasariniuose kvietrugiuose, avižose, rugiuose, žieminiuose ir vasariniuose rapsuose, kukurūzuose, cukriniuose ir pašariniuose runkeliuose, valgomuosiuose burokėliuose, bulvėse, kopūstuose.

Daugiau informacijos
Actara 25 WG.jpg

Actara 25 WG

Plataus veikimo spektro sisteminis insekticidas, skirtas javų, bulvių, žirnių, daržovių, dekoratyvinių augalų ir sodų apsaugai nuo čiulpiančių ir graužiančių kenkėjų.

Daugiau informacijos
Actellic 50 EC.jpg

Actellic 500 EC

Plataus veikimo spektro kontaktinis - sisteminis insekticidas, akaricidas, skirtas tuščių sandėlių dezinsekcijai.

Daugiau informacijos
Bulldock 025 EC.JPG

Bulldock 025 EC

Kontaktinis ir per kenkėjo virškinamąjį traktą veikiantis plataus veikimo spektro insekticidas. Skirtas vasariniams miežiams, bulvėms, rapsams, daržovėms ir sodams saugoti nuo čiulpiančiųjų, minuojančiųjų bei graužiančiųjų kenkėjų.

Daugiau informacijos
kaiso logo .jpg

Kaiso

Kontaktinio ir vidinio poveikio insekticidas priklausantis sintetinių piretroidų klasei. Skirtas griaužiantiems ir čiulpiantiems kenkėjams naikinti žieminiuose ir vasariniuose kviečiuose, miežiuose, rugiuose, kvietrugiuose, avižose, žieminiuose ir vasariniuose rapsuose bei bulvėse.

Daugiau informacijos