Archyvas


Košės diena Telšiuose – kulinariniai šedevrai, diskusijos ir linksmos asmenukės

„Jie tokie išdykę dažniausiai būna, kai atvyksta svečiai!“ – su šypsenomis veiduose atvykusius svečius pasitiko maltiečių vaikų dienos centro Telšiuose auklėtojos. Ir iš tiesų – vaikai noriai bendrauja, pasakoja, ką veikia per dienas ir kaip leidžia laiką po pamokų. O kartas nuo karto juos vis aplankantys svečiai taip pat praskaidrina jų kasdienybę. Košės dienos proga maltiečių vaikų dienos centre lankėsi ir kartu pramogavo bendrovės „Kauno Grūdai“ atstovės, kurios per metus laiko, įvairiomis progomis spėjo aplankyti penkis skirtingus maltiečių dienos centrus, veikiančius visoje Lietuvoje.
 

Kol vieni vaikai po pamokų keliavo į dienos centrą, jame įsikūrė maža košių ruošimo virtuvėlė, kurioje vėliau visi kartu dalinosi savo pusryčių įpročiais ir mokėsi pažinti sveikos mitybos piramidę. Dienos centro auklėtiniai buvo puikiai pasiruošę – beveik visi žinojo, kokius produktus reikėtų valgyti dažniausiai, o kuo smaguriauti rečiau. Ir nors vaikai neslėpė, jog dažnai mėgsta pasigardinti viską cukrumi, tačiau puikiai žino, jog avižines košes valgyti – sveika ir naudinga.
 

„Jeigu vaikai tiek visko sužino mokykloje ir tai atsimena – išties labai šaunu. Svarbiausia, kad ne tik kalbėtų, bet ir darytų. Vaikams nebuvo sunku įvardinti ir apskritai kokias košes galima išsivirti, matosi, kad dauguma dalinosi savo patirtimi, tai ką patys valgo. Todėl džiugu, kad į košę jie žiūri tikrai pozityviai.“ – įspūdžiais dalinosi AB „Kauno Grūdai“ ryšių su visuomene specialistė Reda Radykė.
 

Po smagios diskusijos vaikai patys galėjo susikurti savo svajonių košę – bendrovės atstovės vaikams atvežė greitai paruošiamos avižinės košės „Kakė Makė“, kurią jie galėjo pagardinti įvairiomis uogomis ir vaisiais. Po smagių pavakarių vaikai, kupini energijos, išsidalino svečių atvežtas „Kakės Makės“ dovanas ir toliau tęsė įprastus dienos darbus, bet prieš tai dar suskubo pasidaryti asmenukę atminčiai.


 

KOMENTARAI (0) Komentuoti

Komentarų nėra


PAKOMENTUOK