Kontaktai

Šarūnas Valys Verslo vadovas
+370 630 07670
s.valys@kggroup.eu
Tomas Kvedaras Baltijos ir Skandinavijos rinkų komercijos tarnybos vadovas
+370 654 86155
t.kvedaras@kggroup.eu
Robertas Stravinskas Vadovas Latvijos rinkai
+370 663 53745
r.stravinskas@kggroup.eu
Erlandas Kanapeckas Pardavimų vadovas
+370 616 23809
e.kanapeckas@kggroup.eu
Rytas Kretavičius Galvijininkystės skyriaus vadovas
+370 652 88650
r.kretavicius@kggroup.eu
Dr. Darius Šidagis Produkto vadovas
+370 616 23806
d.sidagis@kggroup.eu
Dr. Žydrūnas Totilas Vyr. veterinarijos gydytojas. Konsultacijos apie paukščių auginimą ir priežiūrą.
+370 682 49932
z.totilas@kggroup.eu
Karolis Galasevičius Pardavimų vadovas
+37062096621
k.galasevicius@kggroup.eu
Mindaugas Banys Kombinuotųjų pašarų ir žaliavų prekybos vadybininkas
+370 682 39377
m.banys@kggroup.eu
Vytautas Žilvytis Galvijininkystės skyriaus vadybininkas-konsultantas (Anykščiai, Kupiškis, Rokiškis, Biržai, Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis, Joniškis, Telšiai, Plungė, Skuodas, Kretinga, Klaipėda)
+370 650 631 90
v.zilvytis@kggroup.eu
Marius Macijauskas Mažmeninės prekybos vadovas
+37065650366
m.macijauskas@kggroup.eu
Raimonda Daubarė-Skipitė Galvijininkystės skyriaus vadybininkė-konsultantė (Kelmė, Raseiniai, Šilalė, Tauragė, Jurbarkas, Šilutė, Šilalė, Pagėgiai, Tauragė, Jurbarkas, Šakiai, Vilkaviškis, Marijampolė, Alytus, Lazdijai))
+370 650 59157
r.daubare@kggroup.eu
Rolanda Karaziniene Galvijininkystės skyriaus konsultantė-technologė
+37065015535
r.karaziniene@kggroup.eu
Egidijus Stravinskas Galvijininkystės skyrius. Vadybininkas - konsultantas (Utena, Zarasai, Ignalina, Molėtai, Švenčionys, Vilnius, Šalčininkai, Varėna, Elektrėnai, Jonava, Kėdainiai, Ukmergė, Širvintos, Trakai)
+37065213669
e.stravinskas@kggroup.eu
Robertas Kersnauskas Galvijininkystės skyrius. Veterinarijos gydytojas, konsultantas, vadybininkas (Šilalė, Šiauliai, Radviliškis, Akmenė, Joniškis, Pasvalys, Panevėžys, Pakruojis)
+37061049648
r.kersnauskas@kggroup.eu